novinka

Kolonožka OFFROAD (HOVERBOARD)

Kolonožka Offroad (HOVERBOARD) je vhodnou variantou pro ty uživatele, kteří chtějí se svou Kolonožkou zvládnout také náročnější terén, než který poskytuje rovná městská silnice. Díky širokým kolům poskytuje lepší stabilitu a umožňuje tak svému uživateli nové nevšední zážitky z jízdy v obtížnějším prostředí, např. na hrbolatých přírodních stezkách.

Kolonožka Offroad (HOVERBOARD) je tak vhodná i pro náročnější uživatele, kteří si chtějí užít jízdu nejen na rovných cestách. Vezměte svou Kolonožku ven a zažijte ten pravý požitek z jízdy.

Terénní kolonožka Offroad (HOVERBOARD) je vytvořena pro náročné uživatele, kteří si chtějí vychutnat balanční jízdu naplno a bez limitů. Kolonožka Offroad si díky větším kolům s povrchovou úpravou poradí i s terénem, který předchozí modely zastaví.

Baterie a výkon

Váha této kolonožky (HOVERBOARDU) se pohybuje okolo 14 kg a maximální nosnost činí 120 kg. Uvnitř je skryta lithiová baterie od firmy Samsung s kapacitou 4,4 Ah (ampérhodin), která je připravena k použití po necelých 2 hodinách nabíjení a dokáže urazit vzdálenost až 20 kilometrů. Jezdci je tak umožněno urazit delší vzdálenost za relativně krátkou dobu.

Návod k obsluze

Návod k obsluze ke stažení zde ve formátu PDF

Ceník pronájmu

Pronájem na 1 den: 800 Kč 968 Kč s DPH
Pronájem na víkend: 1 400 Kč 1 694 Kč s DPH

Objednejte si

tel.: 777 290 247 e-mail: info@skakacihradyvysocina.cz

Kontakty a výdejní místa

Informace

Rozměry: 69 x 29 x 28 cm
Doba nabíjení: 1-2h
Motor: 2x 350W/36V
Maximální rychlost: 16 km/h
Váha: 14 kg
Maximální úhel stoupání: 15°
Baterie: SAMSUNG Li-ION
Dojezd: 20 km
Maximální váha jezdce: 120 kg

V ceně zapůjčení je

Helma a chrániče na kolena a zápěstí jsou součástí (helma má univerzální velikost)

  • Fotografie 1. Kolonožka OFFROAD (HOVERBOARD)
  • Fotografie 2. Kolonožka OFFROAD (HOVERBOARD)
  • Fotografie 3. Kolonožka OFFROAD (HOVERBOARD)
MKZ Půjčovna - obytné vozy, karavany, mikrobusy, vozíky, boxy a osobní doprava Půjčovna a prodej stavebních strojů Pneuservis v Havlíčkově Brodě

realizace Webdesign 4People