novinka

Profesionální odšťavňovač Catler JE 8011

Ceník pronájmu

1 den: 950 Kč 1 150 Kč s DPH
celý víkend: 1 500 Kč 1 815 Kč s DPH
Jednorázový poplatek za čištění stroje: 300 Kč 363 Kč s DPH

Objednejte si

tel.: 777 290 247 e-mail: info@skakacihradyvysocina.cz

Kontakty a výdejní místa

Návod k obsluze ke stažení v PDF zde.

Receptyhttp://www.catler.cz/odstavnovac/je-8011

Síla, spolehlivost a precizní provedení řadí Catler JE 8011 mezi absolutní špičku profesionálních odstředivých odšťavňovačů. Kvalita materiálů pak garantuje velmi dlouhou životnost přístroje a dokonale promyšlený design minimalizuje nároky na údržbu.

Mikrosíto z nerezové oceli s titanem zpevněným ostřím zajistí až o 50 % větší výtěžnost šťávy než u běžných odšťavňovačů. Přestože je motor velmi silný a snadno si poradí i s tím nejtvrdším ovocem nebo zeleninou, téměř jej neuslyšíte.

Rychlost motoru lze nastavit na 6500 nebo 13000 otáček. Pokud je středové ostří vystaveno vyšší zátěži, pomocí elektronicky řízeného čipu se automaticky upraví otáčky a výkon motoru.
Děsí Vás představa zdlouhavého krájení ovoce na malé kousky? U odšťavňovače JE 8010 tato činnost téměř odpadá, neboť díky velmi širokému plnícímu otvoru 84 mm lze vkládat celé plody. Silný motor a velká nádoba na dužinu zkracují dobu přípravy a o to déle si potom můžete vychutnávat tu nejčerstvější ovocnou šťávu plnou zdraví a energie nebo lahodné zeleninové koktejly.

O tom, jak rychle odšťavňovač Catler zpracuje například jablka, se můžete přesvědčit sami: během pouhých 5 vteřin chodu přístroje získáte 2,4 dl čerstvého jablečného moštu.

MKZ Půjčovna - obytné vozy, karavany, mikrobusy, vozíky, boxy a osobní doprava Půjčovna a prodej stavebních strojů Pneuservis v Havlíčkově Brodě

realizace Webdesign 4People