Pronájem udírny Bradley | Půjčovna skákací hrady Vysočina

Půjčovna Pronájem udírny Bradley

Ceník půjčovny

1 den: 950 Kč 1 150 Kč s DPH
Celý víkend: 1 400 Kč 1 694 Kč s DPH
Jednorázový poplatek za čištění stroje: 300 Kč 363 Kč s DPH
Kauce: 5 000 Kč 6 050 Kč s DPH

Rezervujte přes telefon, e-mail nebo formulář

Rezervovat online

  Online rezervace / poptávka

  Pro víkendové pronájmy s rozvozem do Brna! Z důvodu špatné dopravní situace a průjezdnosti v Brně se bude vydávat a rozvážet pouze v sobotu ráno. Během týdne není žádná změna. Děkujeme za pochopení.

  Podmínky rozvozu atrakcí


  Naše zásady ochrany osobních údajů naleznete zde.

  Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.

  Obchodní podmínky: Online rezervace je nezávázná a vždy se potvrzuje po telefonické nebo osobní domluvě.

  Popis atrakce

  Návod k udírně Bradley

  Všichni milovníci uzení jistě ocení moderní udírnu Bradley s 6 rošty, digitálně nastavitelnou teplotou, dobou produkce kouře a samostatné doby uzení. Udící komory jsou pečlivě izolované, takže kouř uniká pouze vrchním průduchem, který může být napojen jak na digestoř, tak na komín, bez obavy, že by se kouř dostával mimo udící komoru. Udírny používají automatický podavač udících briketek.

  Každá briketka nehoří, nýbrž produkuje čistý kouř po dobu 20ti minut. Teplotu v udící komoře kontroluje termostat, takže nedochází k nežádoucím výkyvům teplot. Při produkci kouře nedochází k přímému spalování dřeva ani k přepalování vzniklého popele. Celý proces uzení je kontrolován, takže nevznikají nežádoucí plyny vysokých teplot ani jiné splodiny, které by jinak nežádoucím způsobem ovlivňili chuť nebo kvalitu uzeného jídla.

  Udírna je dostatečně lehká (25 kg), takže je snadné jí přenášet. Má velikost jako menší lednička (51x46x107 cm).

  Pochoutky z udíren Bradley dají viniknout kouřovému aroma do dokonalosti. Potraviny připravené v udírně nemají hořkou nikdy žádnou pachuť.

  O provoz udírny Bradley se nemusíte narozdíl od jiných udíren starat, vše je naprosto automatické.

  Mimo jiné, udírnu Bradley je možné použít nezávisle na generátoru kouře jen jako pomalu pečící objemnější troubu. Svým topným tělesem může též posloužit jako velice dobrá sušička na ovoce.

  Brikety

  briketyTajemství udíren Bradley spočívá v chuti schované v dřevěných briketkách Bradley. Při jejich výrobě jsou použity piliny z tvrdých druhů dřeva. Tyto piliny jsou slisovány dohromady za správné hustoty při přesně kontrolovaném tlaku. Chuť uzených pokrmů se výrazně liší podle toho, který druh dřeva byl použit.

  • Olšové a javorové briketky dodají silnou a výraznou chuť, která se hodí zejména k uzení mořských plodů, šunky či slaniny.
  • Silnější a výraznější chuť mesquite – (keř rodu prosopis) a ořechu jsou vhodné pro uzení hovězího a vepřového, zejména pak vepřové plece nebo hovězí hrudi.
  • Dřevo jabloně a třešně sladší a jemnější chuť kouře, který je velmi vhodný pro uzení drůbežího masa nebo zvěřiny.

  1 dřevěná peleta vydrží kouřit a produkovat chladný kouř po dobu 20 minut. Teplotu, čas a intenzitu kouření si můžete nastavit na digitálním generátoru. Kdyby pelety v udírně hořely pří vyšší teplotě, docházelo by k nežádoucí produkci plynů, kyselin a pryskyřic, které by narušily chuť uzeného jídla.

  Druhy briket

  Třešňové briketky, Ořechové briketky, Javorové briketky, Mesquite briketky, Dubové briketky, Pekanové briketky, Briketky Směs Bradley,

  Cena briket: 12,50 Kč/kus bez DPH 21%

  Ukázka udírny Bradley

  MKZ Půjčovna - obytné vozy, karavany, mikrobusy, vozíky, boxy a osobní doprava MKZ Lešení - půjčovna hliníkového lešení Prodej ledu