Provazochodectví – Slackline

Slackline nebo také zkráceně slack je balancování, chození a skákání na popruhu upevněném mezi dvěma body, například stromy. Na rozdíl od chození po provazu není popruh na slackline natažený napevno, ale je více nebo méně pružný. Počátky této nové zábavy/sportu lze vystopovat do Yosemit, kde si lezci krátili volnou chvíli chozením po řetězech u místních parkovišť.

K zapůjčení nabízíme kompletní sety GIBBON, jejichž součástí jsou 50 mm silné lajny, 2 karabiny, ráčna s bezpečnostním zajištěním a koberce pro ochranu stromů. Vše je zabaleno v praktické přepravní GIBBON tašce.
Délka lajny je 15 a 25 metrů

Triky

Vzhledem k tomu, že je slackline stále ještě novým sportem, vznikají neustále nové triky. V současné době jich je několik desítek od těch lehčích, které zvládne i téměř úplný začátečník, až po ty extrémně náročné, které se zatím podařily jen několika málo lidem nebo třeba i jen jednomu člověku (salto vzad s dopadem na lajnu, video). Triky se mohou rozdělit do několika skupin: nástupy na lajnu (ze sedu, ze dřepu, výmikem), čelem k lajně (klek, sedy, svíčka), kolmo k lajně (raketa, turek), lehy a skoky.

Ceník pronájmu

Pronájem na 1 den: 400 Kč 484 Kč s DPH

Objednejte si

tel.: 777 290 247 e-mail: info@skakacihradyvysocina.cz

Kontakty a výdejní místa

Ukázka provazochodectví - Slackline

Ukázka provazochodectví - Slackline II.

MKZ Půjčovna - obytné vozy, karavany, mikrobusy, vozíky, boxy a osobní doprava Půjčovna a prodej stavebních strojů Pneuservis v Havlíčkově Brodě

realizace Webdesign 4People