Provazochodectví – Slackline | Půjčovna skákací hrady Vysočina

Půjčovna Provazochodectví – Slackline

Ceník půjčovny

Pronájem na 1 den: 400 Kč 484 Kč s DPH

Rezervujte přes telefon, e-mail nebo formulář

Rezervovat online

  Online rezervace / poptávka

  Pro víkendové pronájmy s rozvozem do Brna! Z důvodu špatné dopravní situace a průjezdnosti v Brně se bude vydávat a rozvážet pouze v sobotu ráno. Během týdne není žádná změna. Děkujeme za pochopení.

  Podmínky rozvozu atrakcí


  Naše zásady ochrany osobních údajů naleznete zde.

  Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.

  Obchodní podmínky: Online rezervace je nezávázná a vždy se potvrzuje po telefonické nebo osobní domluvě.

  Popis atrakce

  Slackline nebo také zkráceně slack je balancování, chození a skákání na popruhu upevněném mezi dvěma body, například stromy. Na rozdíl od chození po provazu není popruh na slackline natažený napevno, ale je více nebo méně pružný. Počátky této nové zábavy/sportu lze vystopovat do Yosemit, kde si lezci krátili volnou chvíli chozením po řetězech u místních parkovišť.

  K zapůjčení nabízíme kompletní sety GIBBON, jejichž součástí jsou 50 mm silné lajny, 2 karabiny, ráčna s bezpečnostním zajištěním a koberce pro ochranu stromů. Vše je zabaleno v praktické přepravní GIBBON tašce.
  Délka lajny je 15 a 25 metrů

  Triky

  Vzhledem k tomu, že je slackline stále ještě novým sportem, vznikají neustále nové triky. V současné době jich je několik desítek od těch lehčích, které zvládne i téměř úplný začátečník, až po ty extrémně náročné, které se zatím podařily jen několika málo lidem nebo třeba i jen jednomu člověku (salto vzad s dopadem na lajnu, video). Triky se mohou rozdělit do několika skupin: nástupy na lajnu (ze sedu, ze dřepu, výmikem), čelem k lajně (klek, sedy, svíčka), kolmo k lajně (raketa, turek), lehy a skoky.

  Ukázka provazochodectví - Slackline

  Ukázka provazochodectví - Slackline II.

  MKZ Půjčovna - obytné vozy, karavany, mikrobusy, vozíky, boxy a osobní doprava MKZ Lešení - půjčovna hliníkového lešení Prodej ledu