Luxusní nerezový plynový gril – Activa Olymp 5 | Půjčovna skákací hrady Vysočina

Půjčovna Luxusní nerezový plynový gril – Activa Olymp 5

novinka
 • Fotografie 1. Luxusní nerezový plynový gril – Activa Olymp 5
 • Fotografie 2. Luxusní nerezový plynový gril – Activa Olymp 5

Ceník půjčovny

1 den: 2 000 Kč 2 420 Kč s DPH
celý víkend: 3 000 Kč 3 630 Kč s DPH
jednorázový poplatek za čištění stroje: 350 Kč 424 Kč s DPH
kauce: 5 000 Kč 6 050 Kč s DPH
PB náplň 10 kg: 600 Kč 726 Kč s DPH

Rezervujte přes telefon, e-mail nebo formulář

Rezervovat online

  Online rezervace / poptávka

  Pro víkendové pronájmy s rozvozem do Brna! Z důvodu špatné dopravní situace a průjezdnosti v Brně se bude vydávat a rozvážet pouze v sobotu ráno. Během týdne není žádná změna. Děkujeme za pochopení.

  Podmínky rozvozu atrakcí


  Naše zásady ochrany osobních údajů naleznete zde.

  Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.

  Obchodní podmínky: Online rezervace je nezávázná a vždy se potvrzuje po telefonické nebo osobní domluvě.

  Popis atrakce

  Luxusní gril Olymp 5 je nejlépe vybaveným grilem od německé společnosti Activa. Má vše, co si může přát i ten největší milovník grilování. Tělo grilu je tvořeno panely z nerezové oceli. Základem vysokého výkonu jsou čtyři velké hořáky z nerezové oceli s horním krytem o celkovém výkonu 15 kW a moderní keramický plochý hořák umístěný na zadní stěně grilu. Ten slouží k dokonalé distribuci tepla jak při běžném grilování, tak při použití otáčecího rožně. Odkapávající tuk je veden mimo plamen a odváděn do speciální smaltované nádržky. Pokrm tak bude vždy zdravý bez zbytečných škodlivých prvků, které vznikají přepalováním tuku. Gril má rovněž praktický integrovaný boční vařič o výkonu 3,2 kW vhodný na přípravu omáček, horkých nápojů nebo příloh. Hořáky se pohodlně zapalují pomocí piezo zapalování integrovaného v otočných knoflících, které jsou krásně podsvíceny modrou a červenou barvou. Gril je dále vybaven kvalitním vícedílným smaltovaným litinovým grilovacím roštem se systémem „Grid in Grid“. To je vyjímatelná kruhová část roštu, místo které můžete na její místo dát třeba pizza kámen, litinovou desku nebo litinovou pánev (příslušenství). Gril obsahuje i nerezový vyklápěcí rošt, který je vhodný na nepřímé grilování masa či zeleniny anebo na ohřívání již ugrilovaných pokrmů. Gril má vysoké nerezové víko s dvojitou stěnou (tepelná izolace), velkým nerezovým madlem a zabudovaným teploměrem, dvě odkládací poličky na každé straně a praktický odkládací prostor pod grilem, který je přístupný dvířky zepředu. Jako speciální příslušenství ke grilu zdarma obdržíte otočný rošt i s elektrickým motorem. Pro snadný transport je vybaven 4 uzamykatelnými kolečky. Na rozdíl od mnoha jiných grilů je již v základu vybaven vším potřebným pro připojení k plynové lahvi 5 nebo 10 kg.

  Parametry a specifikace

  Příkon hořáku (kW): 15 + 3,2
  Hořák: 4x, nerezová ocel
  Grilovací rošt: smaltovaný
  Zapalování: piezo
  Boční vařič: Ano, aluminizovaná ocel
  Rozměry grilovací plochy (cm): 71,5 x 45
  Přední kryt: plný plechový s poličkou
  Teploměr: ano
  Materiál víka: nerez s dvojitou stěnou
  Obslouží počet osob: 14
  Hmotnost (Kg): 52
  Rozměry (cm): 142 x 58 x 113
  MKZ Půjčovna - obytné vozy, karavany, mikrobusy, vozíky, boxy a osobní doprava MKZ Lešení - půjčovna hliníkového lešení Prodej ledu