Pronájem Ping pongový stůl | Půjčovna skákací hrady Vysočina

Půjčovna Ping pongový stůl

 • Fotografie 1. Ping pongový stůl

Ceník půjčovny

1 den: 2 500 Kč 3 025 Kč s DPH
celý víkend: 3 750 Kč 4 538 Kč s DPH
balení míčků: 150 Kč 182 Kč s DPH

Rezervujte přes telefon, e-mail nebo formulář

Rezervovat online

  Online rezervace / poptávka

  Pro víkendové pronájmy s rozvozem do Brna! Z důvodu špatné dopravní situace a průjezdnosti v Brně se bude vydávat a rozvážet pouze v sobotu ráno. Během týdne není žádná změna. Děkujeme za pochopení.

  Podmínky rozvozu atrakcí


  Naše zásady ochrany osobních údajů naleznete zde.

  Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.

  Obchodní podmínky: Online rezervace je nezávázná a vždy se potvrzuje po telefonické nebo osobní domluvě.

  Popis atrakce

  Kauce: 10 000 Kč

  Pokud pořádáte párty a chybí Vám něco pro oživení zábavy, můžeme Vám nabídnout zapůjčení našich pingpongových stolů, které zpestří lidem jejich party program. Turnaj, vyřazovací obíhačka, podpora promo akce, jednoduše zábava pro děti i dospělé. Stolní tenis hraje téměř každý a proto se velmi často zapojí do turnaje mnoho účastníků party, kteří se nejen pobaví ale také patřičně „protáhnou“.

  CORNILLEAU 500 M Crossover je kvalitní stůl na stolní tenis pro venkovní použití. Tento ping-pongový stůl uplatníte na zahradě doma, nebo na chatě, s přehledem pokryje potřeby pro rekreační hru. Konstrukční vlastnosti stolu umožňují jeho použití i v komerčních zařízeních. Je vhodný pro nasazení do hotelů, penzionů, nebo na místa, kde se často konají různé sportovní akce. Jedná se o ideální volbu pro hobby nadšence, začínající hráče i pokročilé sportovce. Stůl nabízí jednoduchost a spolehlivost. Kompaktní systém, který umožní se stolem bezpečně a jednoduše manipulovat. Navíc lze do stolu uložit i příslušenství – pálky i míčky budete mít vždy po ruce.

  Barva hrací desky ŠEDÁ, tl.hrací desky 7mm, silný podvozek, pálky i míčky, jednoduché sklápění jednoruč, dětská pojistka, brzdy koleček, výškové vyrovnání nohou.

  V ceně zapůjčení je

  4 x pálka

  MKZ Půjčovna - obytné vozy, karavany, mikrobusy, vozíky, boxy a osobní doprava MKZ Lešení - půjčovna hliníkového lešení Prodej ledu