Pronájem Ping pongový stůl | Pronájem a půjčovna skákací hrady Vysočina

Ping pongový stůl

 • Fotografie 1. Ping pongový stůl

Ceník půjčovny

1 den: 2 500 Kč 3 025 Kč s DPH
celý víkend: 3 750 Kč 4 538 Kč s DPH
balení míčků: 150 Kč 182 Kč s DPH

Rezervujte přes telefon, e-mail nebo formulář

Rezervovat online

  Online rezervace / poptávka

  Podmínky rozvozu atrakcí


  Naše zásady ochrany osobních údajů naleznete zde.

  Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.

  Obchodní podmínky: Online rezervace je nezávázná a vždy se potvrzuje po telefonické nebo osobní domluvě.

  Popis atrakce

  Kauce: 10 000 Kč

  Pokud pořádáte párty a chybí Vám něco pro oživení zábavy, můžeme Vám nabídnout zapůjčení našich pingpongových stolů, které zpestří lidem jejich party program. Turnaj, vyřazovací obíhačka, podpora promo akce, jednoduše zábava pro děti i dospělé. Stolní tenis hraje téměř každý a proto se velmi často zapojí do turnaje mnoho účastníků party, kteří se nejen pobaví ale také patřičně „protáhnou“.

  CORNILLEAU 500 M Crossover je kvalitní stůl na stolní tenis pro venkovní použití. Tento ping-pongový stůl uplatníte na zahradě doma, nebo na chatě, s přehledem pokryje potřeby pro rekreační hru. Konstrukční vlastnosti stolu umožňují jeho použití i v komerčních zařízeních. Je vhodný pro nasazení do hotelů, penzionů, nebo na místa, kde se často konají různé sportovní akce. Jedná se o ideální volbu pro hobby nadšence, začínající hráče i pokročilé sportovce. Stůl nabízí jednoduchost a spolehlivost. Kompaktní systém, který umožní se stolem bezpečně a jednoduše manipulovat. Navíc lze do stolu uložit i příslušenství – pálky i míčky budete mít vždy po ruce.

  Barva hrací desky ŠEDÁ, tl.hrací desky 7mm, silný podvozek, pálky i míčky, jednoduché sklápění jednoruč, dětská pojistka, brzdy koleček, výškové vyrovnání nohou.

  V ceně zapůjčení je

  4 x pálka

  MKZ Půjčovna - obytné vozy, karavany, mikrobusy, vozíky, boxy a osobní doprava Půjčovna a prodej stavebních strojů Prodej ledu